metalurgia,elektrody grafitowe,łom grafitowy,metale nieżelazne,metale kolorowe,aluminium,nikiel,koncentrat ołowiowy,ołów,cyna
handel krajowy i zagranicznyAktualności

|
Aktualności

Jesteśmy prężną i innowacyjną organizacją, dlatego nie obawiamy się korzystać z najnowszych zdobyczy technologicznych.

Decyzje co do wdrażania konkretnych rozwiązań poprzedzamy jednak wnikliwą analizą, którą powierzamy kompetentnym działom/osobom w ramach naszej firmy, ewentualnie posiłkujemy się zasobami zewnętrznymi (Outsourcing). W podejmowaniu działań rozwojowych kierujemy się dobrem naszych Klientów, których satysfakcja ze współpracy z nami jest kluczem naszego sukcesu.

Zaufało nam wielu Klientów w kraju i zagranicą dla których stale „rośniemy” wzbogacając naszą ofertę handlowa, dla których rozwijamy kanały dystrybucji i komunikacji. Stały kontakt z naszymi klientami jest dla nas bardzo ważny, dlatego tez wdrożyliśmy nowinki z domeny teleinformatyki (VOIP), e-biznesu i zarządzania wiedzą (Content Management, Knowledge Management), obniżając koszty, dywersyfikując kanały komunikacji i jednocześnie zyskując na jakości kontaktu.

Z dnia na dzień jesteśmy bliżsi naszym Klientom i ich potrzebom, coraz bardziej elastyczni i niezawodni.

Naszym zarówno obecnym jak i przyszłym kontrahentom dedykujemy niniejszy serwis, który wierzymy że przyczyni się do realizowania naszych wspólnych celów biznesowych.
Zobacz takżeMerolex-GS Sp. z o.o.

Św. Huberta 68
35-212 Rzeszów
Polska
Tel: +48 17 855 20 11
Fax: +48 17 855 20 22


info@merolex.com

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi lub pytania dotyczące naszej firmy czy serwisu nie wahaj się napisać pod info@merolex.com
© 2006. Merolex-GS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone