metalurgia,elektrody grafitowe,łom grafitowy,metale nieżelazne,metale kolorowe,aluminium,nikiel,koncentrat ołowiowy,ołów,cyna
handel krajowy i zagraniczny
Kariera
Kultura


Naszą firmę cechuje wieloletnie doświadczenie w handlu zagranicznym. Profesjonalizm jest naszym sposobem podejścia do pracy, której głównym wyznacznikiem jest satysfakcja i zaufanie naszych kontrahentów.

Zaufanie to główna cecha, która pozwala nam na prowadzenie wieloletniej współpracy z najbardziej wymagającymi partnerami biznesowymi.

Solidność to fundament naszego sukcesu. Istniejemy na rynku polskim oraz zagranicznym od roku 1994. Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych nam zadań tworzy zaufane i wyjątkowe środowisko do pracy.

Informujemy, negocjujemy - jasno, rzeczowo i kompleksowo. Nie pozostawiamy miejsca na niedomówienia, dzięki czemu praca z nami to przyjemność. Lubimy zaskakujące sytuacje i wyzwania a naszym narzędziem do uzyskiwania kompromisu jest dialog. Wyznajemy zasadę - "lepiej mówić z kimś niż o kimś". Oferujemy pomoc naszym klientom i rozumiejąc ich potrzeby znajdujemy rozwiązania pojawiających się problemów.

Cechuje nas innowacyjność w działaniu. Nieustannie analizujemy środowisko i stale poszukujemy najlepszych rozwiązań. Wdrażamy najnowsze rozwiązania techniczne, aby finalnie nasze usługi zyskiwały uznanie naszych klientów. Uatrakcyjniamy formy świadczonych usług, powiększamy asortyment dostarczanych przez nas produktów, zwiększamy szybkość działania minimalizując koszty naszej działalności.
Zobacz także


Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi lub pytania dotyczące naszej firmy czy serwisu nie wahaj się napisać pod info@merolex.com
© 2006. Merolex-GS Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone